Jaggery
40 Per Kilogram
16 Ton (MOQ)
We have high quality pure jaggery which is made the best sugarcane in our villages and i'm sure if you will purchase only one time jaggery after that you will purchase again.
...morePaddy Rice
1,900 Per Quintal
we have sell the best MP paddy rice which is sell to our best price in their running market price.
...moreJaggery Cubes
Be first to Rate
Rate This